Fotografia – zbiór różnych technik, których celem jest zarejestrowanie pojedynczego obrazu za pomocą światła. Dla mnie fotografia to pasja, która jest integralną częścią mojego życia. Jest możliwością wyrażenia siebie, pokazania swojego spojrzenia na otaczający mnie świat. Pokazania ludzi i ich historii, utrwalenie na kawałku papieru wyjątkowych i niepowtarzalnych momentów, do których można wrócić w każdej chwili. Uwielbiam robić zdjęcia. Patrzeć przez wizjer swojego aparatu starając się z każdej sytuacji wyciągnąć tyle ile się tylko da, by każde zdjęcie było jedyne w swoim rodzaju.

Z radością opowiem Waszą historię!

A żeby was nie zanudzić sobą starałem się zebrać tutaj najczęściej padające pytania z waszej strony.

JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?
Maksymalnie 30 dni od daty sesji plenerowej.

 

NA JAKIM SPRZĘCIE PRACUJESZ?
Są to profesjonalne lustrzanki firmy Canon. Nie ma obaw o awarię sprzętu. Używam kompletu jasnych obiektywów, a w plener często zabieram dodatkowe oświetlenie.

 

O KTÓREJ GODZINIE ROZPOCZĄĆ PRZYGOTOWANIA?
Przygotowania zaczynam od Pana młodego na 3 godziny przed ceremonią ślubną. Pozwala mi to na swobodne przemieszczanie się między domem Pana młodego i Panny młodej oraz na wykonywanie zdjęć bez pośpiechu. (Mowa tu o niedalekich odległościach między miejscami przygotowań)

 

DO KTÓREJ GODZINY PRACUJESZ W DNIU ŚLUBU?
Pracę kończę po oczepinach.

 

CZY POSIADASZ UPOWAŻNIENIE DO FOTOGRAFOWANIA UROCZYSTOŚCI LITURGICZNYCH?
Tak.

 

CZY PIJESZ NA WESELU?
Tak, bardzo duże ilości wody i soków. Bieganie z całym zestawem sprzętu fotograficznego kilkanaście godzin to niezły wycisk. Z wesela wracam samochodem.

 

CZY W TRAKCIE REPORTAŻU WYKONUJESZ TEŻ USTAWIANE ZDJĘCIA RODZINNE / GRUPOWE?
Jasne że tak! to Wy decydujecie kiedy i z kim robimy zdjęcia – na weselu jestem w pełni do waszej dyspozycji.

 

CZY WYKONUJESZ SESJE NARZECZEŃSKIE?
Uwielbiam i zachęcam. Uważam je za świetną okazję żebyśmy się lepiej poznali. Będziecie mieli przedsmak sesji ślubnej.

 

ILE ZDJĘĆ DOSTANIEMY?
W strefie klienta tydzień po ślubie pojawiają się pierwsze fotografie. Starannie wybrane, poddane obróbce około 120 zdjęć. Oprócz zdjęć w galerii w późniejszym terminie dostajecie cały materiał, który zwykle liczy 600 – 800 fotografii z waszego ślubu i sesji plenerowej.

 

CZY MUSIMY SPOTKAĆ SIĘ OSOBIŚCIE.
Tak tak tak. Zapraszam Was do siebie. Poznajmy się i porozmawiajmy. Żaden skype, mail czy telefon nie zastąpi takiego spotkania na żywo.

Aparat, po festiwalu kolorów, canonpolska,

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne
Bartłomiej Bara - Fotografia